PÁR SLOV

O SPOLEČNOSTI

Tree Green Silesia s.r.o.

Udržet co nejvyšší možnou kvalitu prací znamená být vybavení výkonnou a moderní technikou a zároveň udržovat krok s vývojem trendů a poznatků ve všech stránkách zahradní a trávníkářské činnosti. Toto je důvod našeho členství ve Svazu zakládání a údržby zeleně a Českém svazu greenkeeperů.

Také se pravidelně účastníme školení v rámci modernizace závlahových systémů. Po více než třiceti letech máme vyzkoušené pracovní postupy a používáme jen kvalitní a prověřené komponenty, ať už se jedná o automatické závlahové systémy nebo osvětlení vaší zahrady.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

V tomto odvětví se pohybujeme již od roku 1991. Za těch více než třicet let jsme rozšířili činnost z běžné údržby městské zeleně, přes zahradní realizace v soukromé, firemní i státní sféře, ozeleňování komunikací a dálnic, budování závlahových systémů všech druhů až po střešní zahrady, jezírka a zahradní osvětlení.

V roce 2017 jsme na základě ukončení činnosti firmy zabývající se výstavbou a údržbou fotbalových hřišť převzali její činnost a byli přijati do sdružení The Institute of Groundsmanship, mezi firmy, které se starají o fotbalová hřiště a udržují kvalitu péče o sportovní trávníky na vysoké úrovni. Toto oceňují naši partneři z řad správců a majitelů sportovních areálů. Díky naší dlouhodobé spolupráci dochází ke zlepšení stavu hřišť. Náš přístup je komplexní, od dodávky materiálů přes odborné posouzení kvality travnaté plochy, navržení nejlepšího postupu regeneračních prací, včetně školení správců, individuální nebo v rámci spolku groundsmenů.

0
HOTOVÝCH PROJEKTŮ
0
ŠŤASTNÝCH KLIENTŮ
0 tis.
VYSAZENÝCH ROSTLIN
0 tis.
VYSAZENÝCH STROMŮ
nejsme hobbíci, ale profÍCI!

NAŠE CERTIFIKÁTY