ROBOTICKÉ SEKAČKY

NAVIMOW

Navimow je chytrá robotická sekačka, která pro svoji práci využívá virtuální ohraničení, díky satelitní technologii odpadá nutnost složitého pracného pokládání obvodových drátů.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Sekačka Navimow je snadno ovladatelná mobilním telefonem a pracuje úplně sama. Výšku sečení lze snadno a rychle nastavit v aplikaci, stačí jen pár kliknutí.

Nastavitelná výška sečení: 30 – 60 mm

02
242244953_116340474108101_4575130974858146900_n

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ

Dokonce i když změníte uspořádání vaší zahrady, dáte dětem trampolínu nebo bazén, Navimow se rychle a snadno přizpůsobí. Stačí jen otevřít aplikaci a dálkovým ovládáním sekačky upravit pracovní oblast.

PŘESNÉ POLOHOVÁNÍ

Kinematické určování polohy v reálném čase (RTK) výrazně zvyšuje přesnost práce sekačky v porovnání s metodou GPS. Díky kombinaci údajů z více senzorů si Navimow poradí i se složitým terénem a zároveň seče nejefektivnějším možným způsobem.

mceclip0-10
TIT_PHOTO-scaled

Inteligentní navigační systém

umí naplánovat co nejefektivnější trasu sečení a zároveň provádí průběžné změny, aby eliminoval opakovaná sečení. Výsledky vás doslova ohromí. Algoritmus je navíc adaptivní, umí se přizpůsobit změně podmínek a tím dále zlepšuje efektivitu sečení.

VOLITELNÁ VÝBAVA

Zcela nová technologie vizuálního rozpoznávání, která přináší lepší vyhýbání se překážkám, lepší přizpůsobení složitým zahradám a rychlejší kosení. Senzor VisionFence s umělou inteligencí uvnitř umožňuje sekačce Navimow detekovat různé objekty a sekat ještě inteligentněji.

AKČNÍ NABÍDKA

Abyste si byli jisti svým nákupem, nabízíme sekačku k zapůjčení na 3 dny za 1500,- a pokud se rozhodnete pro její koupi, cenu vám odečteme.