ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY

RAINBIRD

Projektujeme a realizujeme zavlažovací systémy různého rozsahu, od skleníků a zahrad až po rozsáhlé projekty jako jsou veřejné a firemní areály a sportovní plochy (fotbalová hřiště, tenisové kurty, kolbiště). Také zajišťujeme servis.

Závlahový systém je pro každého, kdo chce mít zelený trávník a nestrávit jeho zaléváním drahocenný čas. Naprogramovaná centrální ovládací jednotka se o celý režim postará za Vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém dočasně vypne.

P1090476
P1090496

Moderní profesionální zavlažovací systém se od méně kvalitních a tzv. hobby systémů liší kvalitou, výkonností a spolehlivostí všech prvků a uceleností výrobního programu. Navíc, díky efektivní celosvětové distribuční sítí lze většinu profesionálních výrobků pořídit za výrazně nižší ceny, než hobby systémy, které jsou prodávány v hobby řetězcích.

Značka RainBird je v profesionálních zavlažovacích systémech světovou jedničkou. Na trhu je již více než 70 let. Vyvíjí a vyrábí kompletní řadu výrobků pro všechny typy aplikací od zahrad až po golfová hřiště, což je zárukou, že všechny prvky systému spolu budou optimálně spolupracovat. Na většinu výrobků je poskytována záruka po dobu 3 let, na vybrané výrobky až 5 let

20181116_123654
IMG_1959

Nové moderní jednotky závlahy je možno ovládat pomocí mobilní aplikace přes WiFi, takže máte přehled o své závlaze kdekoli jste.

Servis závlahových systémů

Nabízíme také servis závlahových systémů. Od seřízení a srovnání postřikovačů, výměnu nefunkčních prvků až po nastavení a výměny řídících jednotek, např. za jednotky ovladatelné mobilním telefonem přes internet.

Provádíme také zazimování těchto systémů před mrazem.

20170911_133400